BODHI Polštářek na oči VEGAN BIO, natur/šedá (lotus)
Kód: PNOB5Související produkty
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
TMAVĚ MODRÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Deka je vyrobena ze 100% bavlny, je šetrná k pokožce a věrným společníkem pro mnoho příležitostí.
KRÉMOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
VÍNOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
RŮŽOVÁ Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
Detailní popis produktu
Náš veganský bavlněný polštářek na oči je plný lněného semínka a levandule z certifikovaného ekologického zemědělství. Vůně levandule má relaxační, uklidňující a náladu zvyšující účinek. Lehký polštář udržuje světlo mimo a pomáhá uklidnit svaly kolem očí.
Tímto způsobem pomáhá k hluboké relaxaci v Shavasana.
Bavlněný potah je odnímatelný a pratelný na 30 ° C.
Potah a vnitřek: bavlna
Velikost: asi 23 x 11 cm
Hmotnost: cca 260 g
Výplň: lněné semínko a levandule
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky na oči |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 4250367930212 |
| BARVA: | natur |
| MATERIÁL: | bavlna |
| DÉLKA: | 23 cm |
| ŠÍŘKA: | 11 cm |
| VÝPLŇ: | levandule, lněná BIO semena |
| ZNAČKA: | Bodhi |
| VÝROBCE: | Bodynova GmbH, Aachener Str. 326-328, 50933 Köln, Německo |
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva natur, motiv květ života.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci. Příjemná růžová barva s květy života.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva zelená, motiv květ života.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci - modrý s květy lotusu
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva lilek, motiv květ života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
Polštářek na oči BODHI z jemného hedvábí v elegantní bronzové barvě (lotus) pro maximální relaxaci. Přírodní materiál šetrný k pokožce i vlasům, ideální pro odpočinek, meditaci nebo cestování.
