BODHI Polštářek na oči VEGAN BIO, zelená (květ života)
Kód: 4996Související produkty
ORIGINÁLNÍ BALENÍ (NEROZBALENÁ) - NOVÁ - BEZ VAD: ŠEDÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
TMAVĚ ZELENÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
TMAVĚ MODRÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
MODRÝ MINERÁL Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
RŮŽOVÁ Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
KRÉMOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
LILEK TMAVÝ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Detailní popis produktu
Bavlněný polštářek na oči – veganský, plněný bio levandulí a lněným semínkem.
Náš bavlněný polštářek na oči je veganský a plněný lněným semínkem a levandulí z certifikovaného ekologického pěstování. Vůně levandule má relaxační, uklidňující a náladu povznášející účinek. Lehký polštář blokuje světlo a pomáhá uklidnit svaly kolem očí. Tímto způsobem pomáhá dosáhnout hluboké relaxace i v Shavasaně.
Bavlněný potah je snímatelný a pratelný na 30°C. Bavlněná podšívka je opatřena zipem, aby bylo možné výplň vyjmout nebo doplnit.
- Potah: bavlna
- Bavlněná podšívka se zipem
- Velikost: cca 23 x 11 cm
- Hmotnost: cca 260 g
- Náplň: bio lněné semínko a levandule
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky na oči |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 4250367955475 |
| BARVA: | zelená |
| MATERIÁL: | bavlna |
| DÉLKA: | 23 cm |
| ŠÍŘKA: | 11 cm |
| VÝPLŇ: | levandule, lněná BIO semena |
| ZNAČKA: | Bodhi |
| VÝROBCE: | Bodynova GmbH, Aachener Str. 326-328, 50933 Köln, Německo |
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
Polštářek na oči BODHI z jemného hedvábí v elegantní bronzové barvě (lotus) pro maximální relaxaci. Přírodní materiál šetrný k pokožce i vlasům, ideální pro odpočinek, meditaci nebo cestování.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva natur, motiv květ života.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci, barva natur/šedá s květy lotusu
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva lilek, motiv květ života.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci. Příjemná růžová barva s květy života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
