BODHI Polštářek na oči HEDVÁBÍ, natur (lotus)
Kód: 4836Související produkty
MODRÝ MINERÁL Nejen pro pohodlí při relaxaci.
TMAVĚ ZELENÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
VÍNOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
KRÉMOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Deka je vyrobena ze 100% bavlny, je šetrná k pokožce a věrným společníkem pro mnoho příležitostí.
TMAVĚ MODRÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
LILEK TMAVÝ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Detailní popis produktu
Zažijte plnohodnotnou relaxaci s Bodhi aromaterapeutickým polštářkem na oči. Polštářek je vyroben z hedvábného potahu, který se dá jednoduše odejmout a vyprat. Výplň polštářku je tvořena lněnými semínky a levandulí, která přináší zklidnění, detoxikaci a vypínací efekt.
Polštářek se výborně přizpůsobí vašemu obličeji, pomáhá zklidnění svalů v oblasti očí, čímž se prohlubuje relaxace během Šavásany.
Materiál: obal - hedvábí, náplň - lněné semínko a levandule, ochrana náplně - bavlna
ROZMĚRY: 24 x 11 cm
HMOTNOST: 260g
ÚDRŽBA: Potah polštářku lze odejmout a prát při nízké teplotě v ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky na oči |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4250367950371 |
| BARVA: | natur |
| MATERIÁL: | hedvábí |
| DÉLKA: | 24 cm |
| ŠÍŘKA: | 11 cm |
| VÝPLŇ: | levandule, lněná BIO semena |
| ZNAČKA: | Bodhi |
| VÝROBCE: | Bodynova GmbH, Aachener Str. 326-328, 50933 Köln, Německo |
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva zelená, motiv květ života.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva lilek, motiv květ života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci. Příjemná růžová barva s květy života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci, barva natur/šedá s květy lotusu
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
