BODHI Polštářek na oči HEDVÁBÍ, červená tmavá (lotus)
Kód: 5275Související produkty
KRÉMOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
MODRÝ MINERÁL Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
RŮŽOVÁ Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
TMAVĚ ZELENÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
ANTRACIT Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
TMAVĚ MODRÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Detailní popis produktu
Zažijte plnohodnotnou relaxaci s Bodhi aromaterapeutickým polštářkem na oči. Polštářek je vyroben z hedvábného potahu, který se dá jednoduše odejmout a vyprat. Výplň polštářku je tvořena lněnými semínky a levandulí, která přináší zklidnění, detoxikaci a vypínací efekt.
Polštářek se výborně přizpůsobí vašemu obličeji, pomáhá zklidnění svalů v oblasti očí, čímž se prohlubuje relaxace během Šavásany.
Materiál: obal - hedvábí, náplň - lněné semínko a levandule, ochrana náplně - bavlna
ROZMĚRY: 24 x 11 cm
HMOTNOST: 260g
ÚDRŽBA: Potah polštářku lze odejmout a prát při nízké teplotě v ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky na oči |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| BARVA: | červená |
| MATERIÁL: | hedvábí |
| DÉLKA: | 24 cm |
| ŠÍŘKA: | 11 cm |
| VÝPLŇ: | levandule, lněná BIO semena |
| ZNAČKA: | Bodhi |
| VÝROBCE: | Bodynova GmbH, Aachener Str. 326-328, 50933 Köln, Německo |
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci. Příjemná růžová barva s květy života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva zelená, motiv květ života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci - modrý s květy lotusu
