BODHI Polštářek na oči HEDVÁBÍ, tmavě modrá (lotus)
Kód: PNOB9Související produkty
RŮŽOVÁ Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
ANTRACIT Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
TMAVĚ ZELENÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
ORIGINÁLNÍ BALENÍ (NEROZBALENÁ) - NOVÁ - BEZ VAD: ŠEDÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
TMAVĚ MODRÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Deka je vyrobena ze 100% bavlny, je šetrná k pokožce a věrným společníkem pro mnoho příležitostí.
Měkká deka ze 100% bavlny, která dýchá. Je mimořádně příjemná na dotek, prodyšná a díky nemačkavé úpravě vypadá vždy skvěle. Snadno se udržuje praním na 40 °C, což z ní dělá ideální volbu pro profesionální studia i domácí pohodu.
Detailní popis produktu
Zažijte plnohodnotnou relaxaci s Bodhi aromaterapeutickým polštářkem na oči. Polštářek je vyroben ze saténvého potahu, který se dá jednoduše odejmout a vyprat. Výplň polštářku je tvořena lněnými semínky a levandulí, která přináší zklidnění, detoxikaci a vypínací efekt.
Polštářek se výborně přizpůsobí vašemu obličeji, pomáhá zklidnění svalů v oblasti očí, čímž se prohlubuje relaxace během Šavásany.
Materiál: obal - satén, náplň - lněné semínko a levandule, ochrana náplně - bavlna
ROZMĚRY: 24 x 11 cm
HMOTNOST: 260g
ÚDRŽBA: Potah polštářku lze odejmout a prát při nízké teplotě v ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky na oči |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4250367912195 |
| BARVA: | modrá |
| MATERIÁL: | hedvábí |
| DÉLKA: | 24 cm |
| ŠÍŘKA: | 11 cm |
| VÝPLŇ: | levandule, lněná BIO semena |
| ZNAČKA: | Bodhi |
| VÝROBCE: | Bodynova GmbH, Aachener Str. 326-328, 50933 Köln, Německo |
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci. Příjemná růžová barva s květy života.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči plný organické levandule určený pro relaxaci - modrý s květy lotusu
Polštářek na oči BODHI z kvalitního hedvábí v elegantní tmavě červené barvě (lotus) pro dokonalou relaxaci. Jemný a příjemný materiál zajišťuje pohodlí a šetrnost k pokožce i vlasům během odpočinku nebo meditace.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva natur, motiv květ života.
Hedvábný polštářek na oči pro maximální pohodlí a hlubokou relaxaci. Ideální pomocník při odpočinku, meditaci nebo cestování. Jemný materiál šetrný k pokožce a vlasům.
