BODHI Polštářek na oči VEGAN BIO, modrá (lotus)
Kód: PNOB6Související produkty
TMAVĚ ZELENÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Krásná, bavlněná deka NIDRA je určena nejen pro závěrečnou jógovou relaxaci, ale i praktickým pomocníkem při cvičení.
RŮŽOVÁ Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
ANTRACIT Měkká a hřejivá fleecová deka na jógu s výšivkou lotosového květu je naprosto perfektní pro závěrečnou šávasanu. Ale deka neslouží jen k přikrývání, můžete ji srolovat a začlenit do své jógové praxe jako pomůcku.
MODRÝ MINERÁL Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Měkká deka ze 100% bavlny, která dýchá. Je mimořádně příjemná na dotek, prodyšná a díky nemačkavé úpravě vypadá vždy skvěle. Snadno se udržuje praním na 40 °C, což z ní dělá ideální volbu pro profesionální studia i domácí pohodu.
TMAVĚ MODRÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
VÍNOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
KRÉMOVÁ Nejen pro pohodlí při relaxaci.
Detailní popis produktu
Náš veganský bavlněný polštářek na oči je plný lněného semínka a levandule z certifikovaného ekologického zemědělství. Vůně levandule má relaxační, uklidňující a náladu zvyšující účinek. Lehký polštář udržuje světlo mimo a pomáhá uklidnit svaly kolem očí.
Tímto způsobem pomáhá k hluboké relaxaci v Shavasana.
Bavlněný potah je odnímatelný a pratelný na 30 ° C.
Potah a vnitřek: bavlna
Velikost: 23 x 11 cm
Hmotnost: cca 260 g
Výplň: lněné semínko a levandule
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštářky na oči |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 4250367930205 |
| BARVA: | modrá |
| MATERIÁL: | bavlna |
| DÉLKA: | 23 cm |
| ŠÍŘKA: | 11 cm |
| VÝPLŇ: | levandule, lněná BIO semena |
| ZNAČKA: | Bodhi |
| VÝROBCE: | Bodynova GmbH, Aachener Str. 326-328, 50933 Köln, Německo |
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva natur, motiv květ života.
Polštářek na oči BODHI z jemného hedvábí v elegantní bronzové barvě (lotus) pro maximální relaxaci. Přírodní materiál šetrný k pokožce i vlasům, ideální pro odpočinek, meditaci nebo cestování.
VEGAN, BIO Bavlněný polštářek na oči, vegan s bio levandulí a bio lněným semínkem, barva lilek, motiv květ života.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
HEDVÁBÍ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
SATÉNOVÝ Polštářek na oči pro plnohodnotnou relaxaci.
